| Rossa8807 a întrebat:

Buna, am luat azi un cățeluș de la cineva dupa am fost i-am facut vaccin si carnet de sanatate si a spus ca are râie, el ne-a dat o pastilă si a spus ca mai trebuie sa ii fac 2 injecții pentru râie. Stie cineva cat costa o injecție pentru râie?

1 răspuns:
| Meli1022 a răspuns:

Depinde de la cabinet la cabinet. Sa nu uiți sa ii facă vaccinul antirabic și vaccinul polivalent, și unul pentru parvoviroza, având in vedere faptul ca e pui, pana la vârsta de aproximativ 1 an poate oricând sa facă parvoviroza, cățelușa mea a făcut parvoviroza la aproape 6 luni. Multa sănătate