| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am nevoie de ajutorul tau, am o pisicuta putin bolnava si nu prea mananca, o sa ma duc la veterinar sambata aceasta dar pana atunci cum sa o fac macar sa mearga un pic ca de abia daca se misca si sa manance ceva, ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana sambata va murii, daca deja nu manaca nimic de cateva zile si nu s emai misca.
Du-o urgent la medic!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Masaj blând.

| Dismally a răspuns:

Ce varsta are pisica, este batrana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-o mai repede la veterinar! Ce mai astepti, vrei să moară? Dacă chiar nu mai mănâncă deloc încearca să-i bagi pe gura mâncarea.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a răspuns:

Posibil sa aiba viermi, cumparati de la medicul veterinar, viermizol!