| Valentina2207 a întrebat:

Buna, am nevoie urgent de ajutor!
Intrebare in privinta rasei golden retriever.
Am o fetita golden de 3 anisori care s-a cuplat fara ca sa stiu cu un caine de strada.
Va naste in curand si sunt ingrijorata.
Intrebarea mea este: urmatoarea data cand ea se va cupla cu un golden retriever, cateii ce se vor naste, vor fi de rasa curata sau sarcina anterioara cu acel catel de strada va influenta asupra urmatoarei sarcine? Adica nu va mai putea sa nasca catei golden chiar daca s-a cuplat cu unul de rasa.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Puii mostenesc genele parintilor, nu conteaza sarcinile anterioare