| cristinutza20003 a întrebat:

Buna, am o broasca testoasa ce am cumparat-o ieri si i-am pus in apa in acvariu si in tot. Dar nu stiu cum sa fac cu temperatura sa fie intre 26 si 28 cu incalzitorul. Ca incalzitorul nu se inchide singur si noaptea cum dorm se incalzeste pana la 30 de grade. Ce sa fac? Sau cum sa fac, sa fie intre 26 si 28?

Răspuns Câştigător
| Username272 a răspuns:

Înainte Să te culci, nu opri incalzitorul si poti pune un cub 2 de gheață pentru a rămâne temperatura dorita, funda

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cumperi frumos un termostat.