| miry2013 a întrebat:

am o catea care a fatat, dar dupa 2 zile catelusii au murit, si acum dupa aproape o saptamana nu stiu de ce, dar tot imi ia pisicutii in gura si tot ii cara mai departe de casa si tot ii musca mai sa ii omoare. Inainte nu facea asa. Îmi poate zice cineva de ce face asa?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

I si caută puii ei, si ea crede ca pisicile sunt puii ei, i ti dai seama ca animalele nu gîndesc? ele fac din instinct.

| Anonim75465 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cristi nu este asa!
Fiecare animal de genul feminin care a nascut isi recunoaste puii, deci nu poti spune tu ca nu gandesc!
Uneori gandesc mai bine decat oamenii!

| Ahatus a răspuns:

E cam ciudat

| Anonim75465 a răspuns:

Pai ea e caine.
Deci cainii nu se inteleg cu pisicutele
Logic nu?