| Criss1105 a întrebat:

Am o catelusa alba, caniche, de 10 luni care de la un timp nu prea vrea sa mai manance. Am fost la veterinara dar nu mi-a spus nimic. Ce pastile as putea sa ii dau pentru a avea pofta de mancare? Mentionez ca daca ii dau mancare de care mananc cu ai mei la masa mananca, in rest nu, si nu asi dori sa se invete asa. Ce e de facut? Dau funda pentru un raspuns folositor.

1 răspuns:
| NOsay a răspuns:

Stai linistita e doar o perioada in care catelusul inca se obisnueste cu tot ce il inconjoara (am avut si eu un caine si i-a luat aproape un an sa se obisnuiasca cu casa).Eu sincer nu iti recomand pastile deoarece catelul se pote inbolnavi, dar daca vrei, iti recomand un sosulet de la carne ca ii va revini pofta de mancare