| Violeta_Od_2002 a întrebat:

Am o catelusa are cateva luni. Azi m-am trezit cu gandul de a ciufulio putin ca in fiecare dimineata si am descoperit la urechea ei dreapta o unflatura care seamana mai mult cu o basica. Am pipait-o putin si s-a frecat cu capul de mana mea.Ce inseamna asta? Ce pot face pentru ea? Ajutati-ma cat mai repede, va rooog!

1 răspuns:
| Crina141 a răspuns:

Ar putea sa fie o capusa, nu sunt experta, dar un medic veterinar te poate ajuta foarte mult in astfel de situatii. Am o pisica care a avut o capusa, se simtea ca o basica, eu nu mi-am dat seama pentru ca nu mi s-a mai intamplat, pana atunci. Dar cand m-am uitat mai atent, era de fapt o capusa. Pisica se purta normal, ca si cum nimic nu se intampla, dar asta nu inseamna ca nu se intampla ceva, sfatul meu este sa mergi cu ea la un medic veterinar.