| IngerasulMicut a întrebat:

Am o catelusa husky in varsta de 2 luni si eu o mai hranesc cu felii de morcovi, boabe de porumb/mazare, cubulete de mere, felii de banane etc. Intrebarea este cu ce pot sa o mai hranesc in afara de mancare pentru catei? Funda! happy

Răspuns Câştigător
| Allexandraaa09 a răspuns:

Poti sa i dai brocolii(vitamnia a c d), carne de pui sau vita deaorece sunt lipsite de grasimi(NU DE PORC), pepene galben(ajuta si la vedere), capsuni(cu moderatie nu foarte des deoarece sunt bogate in zahar), felii de pere. Fereste l de grasimi mult zahar, albusul de ou (am mai auzit cazuri in care cainilor li s au dat albus).