| ScheißeBeMine a întrebat:

am o intrebare:
Cam cat costa un porcusor de guineea?

Răspuns Câştigător
| ImpOssibleTooForgeT a răspuns:

La mine la Pet Shop, porcusorul de guineea pui este 40 ron iar daca e adult 75 ron.
Sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Intre 30 - 100 ron

| Lane a răspuns:

Intre 40 si 80 de lei.

| DENIS2COOL a răspuns:

Cel mai mic este la 20 de lei da nu-ti garantez ca iti va placea sa ai un porcusir second hand.nu cauta neaparat ieftin.du-te la o firma care vinde animale de companie si de acolo vezi ce porcusor iti palce.de recomandat ar fi sa rogi proprieteru sa te lase sati duci porcusorul la un veterinar dupa ce l-ai ales.asa vei vedea dacai sanatos. daca nu-i ia-ti altul carei sanatos.eu asa am facut si am unul de 20 de ani!

| cristidodo a răspuns:

1-Te sfatuiesc sa nu iei animalul de la supermarket...sa il iei de la crescatorii unde pretul este mai redus si te asiguri ca animalul o sa fie sanatos
2-Pretul nu stiu exact cat este da il poti afla daca suni la o crescatorie