| anonim_4396 a întrebat:

BUNA! Am o intrebare(pentru cei ce ma pot ajuta) doresc sa-mi achizitionez o camera video sau un aparat foto(de preferat), care filmeaza HD sau Full HD si la care sa pot conecta un microfon tip lavaliera, dar doresc sa fie intr-un pret accesibil, care m-ar putea ajuta cu niste informatii as fi recunoscator.Multumesc Anticipat!

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Nu am mentionat in intrebare(ca as avea nevoie de un site de unde as putea cumpara aceasta camera) ci o anumita camera asta in caz ca stiti(precum am mentionat) si ati folosit-o sau pe care mi-o puteti recomanda sicare bine-inteles sa cuprinda cerintele mele(din intrebare).

| abobu23 a răspuns:

Emag.ro