| StefaniaSpatariu a întrebat:

Bună, am o intrebare, pisica mea tremură foarte tare, i s-a umflat burta, plânge si nu poate umbla. Chiar nu stiu ce i s-a întâmplat, acum 1 ora era bine si chiar nu stiu ce i-as putea face va rog sa ma ajutatisad acum nu pot sa consult veterinarul deoarece e tarziu. Precizez ca este foarte mica are 4 luni.

2 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Daca i s-a umflat burta este cel mai probabil vorba de un caz extrem de serios, cauta un veterinar non-stop! Nu iti recomand sa astepti sa ii treaca sau sa incerci tu sa ii faci ceva caci s-ar putea sa faci mai rau.

| Bsouhgc a răspuns:

Ba poti, trebuie doar sa te duci la un veterinar nonstop.