| AndreeutzaDeea a întrebat:

Buna,am o intrebare si as dori un raspuns cat mai bun, eu urmaresc Naruto Shippuden si pentru ca suspansul de a astepta este prea mare citesc si manga de pe Anime Kage uitati ste-ul: http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/ doar ca nu stiu ce episoade sunt,eu sunt la zi cu episoadele iar cifrele alea din fata nu sunt episoadele, iar titlul de la episodul urmator il caut dar nu este.Pe scurt:
Cum este asezata manga acolo, adica in ce ordine?
Cel mai bun raspuns funda iar restul vot-uri!

Răspuns Câştigător
| Bianca_Andreea_1997 a răspuns:

Cand te-ai uitat la Naruto Shippuden trebuia sa vezi si cum se numesc. funda?

1 răspuns: