| AngiiiBlake a întrebat:

Buna :*. Am o pisica bolnava, are vreo 6 luni :-s de cateva zile mananca foarte putin, a slabit bineinteles, doarme doar la caldura, nu se mai joaca deloc, doarme toata ziua si tot isi deschide gura ca si cum ar casca, parca are ceva in gura :-s. Oare ce are?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un medic veterinarwinking consultatie costa vreo 20-25 lei nu e asa mult, o data ce ti-ai luat pisica trebuia sa stii ca si cu ea cheltui bani

mai bine mergi la medic decat sa o tratezi dupa ureche si sa i se agraveze problema

4 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

Du.o la veterinar neaparat poate a mancat otrava sau ceva ce nu i.a priit, vezi sa n.aiba capuse

| cainirasapura a răspuns:

Un animal nu se trateaza pe forumuri!

| AndreAndreushh a răspuns:

Duo la un veterinar ca nu se stie ce are sau ce a mancat.Probabil a mancat cv care nu ia priit la stomac. Bfta cu pisica sa se faca bine.:*

| scumpiiiii23 a răspuns:

Si eu am o cățelușă și tot așa am pățit și avea aceleași simptome, dar eu am dus-o la veterinar........eu zic sa o duci cat mai repede deoarece mie mi-a spus ca putea paralizasad