| Cmmadalinaa a întrebat:

Bună,am o pisica de aproape un an care este in călduri, i-am dat niste pastile care mi le-a recomandat doamna doctor veterinar, dar este tot agitată și miorlăie...o pot ajuta cu ceva? Mi-e milă de ea...

Răspuns Câştigător
| Corneanu_Iulian_1959 a răspuns:

Cea mai bună soluție este să o castrezi. Până te hotărești să faci pasul ăsta nu-i mai da pastile, sunt niște injecții care se fac odată la 3 luni.

1 răspuns:
| H321G4U5 a răspuns:

Mda poti sa ii aduci un motan, dar problema o sa fie ca o sa aiba pui