| anonim_4396 a întrebat:

Am o pisica de un an și ceva. Problema e ca trebuie sa o dau. Dar nu vreau. Însă e spre binele ei. Problema e ca eu mai am o pisica și nu se înțeleg deloc. Și ea sta doar intr-o camera și plânge ca vrea sa se plimbe. O chinui... dacă o țin la mine acasă. Sincer pentru ea ar fi mai bine in alta parte unde sa fie liberă. După mi-am luat alt animaluț dar pisica cea bătrâna nu accepta pe nimeni... m-am atasat enorm de pisica. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Denisa0954 a răspuns:

O sa se învețe una cu alta. Asta a fost si la mine problema dar s-au obișnuit până la urma. Nu ii va fi mai bine daca o instrainezi

| Clamidia a răspuns (pentru Denisa0954):

Stau de un an și ceva și degeaba. Se bat