| forgetmynutella a întrebat:

Buna!

Am o pisicuta de 2 luni si nu am mancare de junior. Este vreo problema daca 2 zile mananca mancare de adult?

3 răspunsuri:
| Gabriel2424 a răspuns:

Nu este vreo problema, diferenta ar fi ca aceea de juniori contine mai multe vitamine de care are nevoie cand e mic.

| laurentiutirei a răspuns:

Nu este nici o problema nu trebuie neapărat mâncare pentru pisici poți să ai dai și mâncare de care mănânci tu și nu pățește nimic

| AmNevoieDeAjutor124 a răspuns:

Nu e mare problema dar ar fi mai ok daca până îi iei sa ii dai pâine înmuiată în lapte sau niste carne rămasă de la voi de la masa