| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am o pisicuta micuta iar aceasta a fost bolnava si inca mai este un pic dar am observat ca nu prea are chef de joaca sau sa mearga, sa alerge si nu stiu ce sa fac, am incercat si la veterinar da tot nu vrea, e micuta si cam slabuta, incerc sa-i dau si de mancare dar aceasta nu prea vrea sa manance, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| LaraClarice a răspuns:

Încearcă cu biberonul special. I-ai niște lapte pentru pisoi și pune-i vitamine in el.