| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am o pisicuta micuta iar aceasta parca nu mananca foarte bine, ii dau cu pipeta si ieri manca carne din aia la plic dar acum nici daca ii bag cu forta nu vrea, as duce-o la veterinar dar nu am nici masina si nu e nimeni la noi in oras veterinar, ce sa ii fac?

2 răspunsuri:
| CreepyCrow a răspuns:

Inscrie-te pe un grup de adoptii animale dintr-un oras mai apropiat de al tau si intreaba de sfaturi, de obicei persoanele de acolo au experienta si stiu ce sa incerci, succes

| mngzx a răspuns:

Da-i niste masline(a mea mananca maslinelaughing sau fructe, legume