| LaElly11 a întrebat:

Am o pisicuță rănită, luată de pe stradă. Am fost cu ea la veterinar și i-a făcut niște injecții, i-am dat o hrana lichida dată de veterinar și părea ok. Ulterior a vomitat și acum stă cu gura întredeschisă și miauna, o doare. Vă rog frumos, am mai avut pisoi așa care a murit și tare nu as vrea să pățesc la fel și cu acesta. Sunt disperată, nu am la cine apela la ora asta și nu stiu ce să fac. Vă rog mult, dacă ați trecut prin ceva asemănător ajutați-mă!

1 răspuns:
| Denisa0954 a răspuns:

Trebuiau făcute mai multe investigatii la vet. Ecografie, analize de sange pentru a vedea de ce suferă pisica.