| RăzvanP06 a întrebat:

Buna am o problema cu Battlefield 4! Cand intru sa schimb setarile video imi zice ca nu pot fi schimbate pe sisteme de operare de 32 biti! DAR EU AM PE 64 BIT!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Degeaba ai 64 daca NU ai schimbat unde sa instaleze... vezi in C ai 2 mape unul de 32 iar celalalt nu scrie dar e 64, orice instalezi, nu stiu de ce dar il instaleaza in 32 daca vrei sa mearga pe 64 schimba directia de instalare! Bafta!

1 răspuns:
| RăzvanP06 explică:

Lasa oricim am rezolvat problema; si oricum eu nu l-am instalat in C. Era ceva de schimbat intr-un folder din documents.