| AlexandraIonela10 a întrebat:

am o problema cu internetul. mi-am reinstalat windows-ul, apoi am instalat modemul, dar nu s-a finalizat instalarea.internetul de la calculator functioneaza.cand am pus si wireless-ul nici internetul de la calculator, nici de la laptop nu a functionat.care este problema? ce trebuie sa fac? multumesc.(fundita):*

1 răspuns:
| Rush a răspuns:

Verifica daca driverele de net sunt in regula, daca sunt, suna la astia ai tai cu internetul, rds, upc, click net, ce oi avea si intreabai ce ai putea sa faci si ce are.