| Sehun a întrebat:

Am o problemă cu pisica mea și la momentul de față nu am posibilitatea să o duc la un veterinar. A fost lovită de o mașină și i-a fost afectată partea lombară, asta mi s-a spus cu o lună în urmă. De mers poate merge, mai cu greu, dar merge, pentru că s-a recuperat destul de repede, însă problema e că era gestantă înainte să fie lovită. Pisoii îi erau morți și a fost nevoie să fie ajutată ca să nască, s-a chinuit mult și a fost un interval cam de o săptămână între cele două nașteri. Problema e că nu s-a recuperat. Nu mănâncă nimic de câteva zile și a slăbit groaznic. Se poate ca să se fi infectat? Care ar fi problema și ce sfaturi mi-ați putea da? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Pisica se simte foarte slabita dupa aceea nastere fortata, dar sa dai sa bea niste lapte cald! Dar trebuie dus la medicul veterinar pentru examinare!

| blAster85 a răspuns:

Fa tot posibilul si mergi la un veterinar, eventual vorbeste cu el sa te astepte de bani daca nu poti platii pe moment, lasi un act ceva.