| FixBadDecisions a întrebat:

Am pisica si azi am scapat-o din privire putin, si m-am trezit ca si-a ars sprancenele, stiu ca o afecteaza putin la simturi, dar intrebarea mea este in cam cat timp ii cresc la loc? sau ii cad? arata foarte ciudat cu jumatate de sprancene arse, si are capetele topite (ma gandeam sa le tai la varf sa nu mai stea asa) ce parere aveti?

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Nu am experienta cu animalele, dar stiu ca lumea mai tunde si din sprancenele animalelor, nu stiu daca din greseala sau nu, atunci cand le tund blana/parul! cresc la loc! daca vrei un sfat mai profi, mergi la vet