| violetajustme a întrebat:

Buna am si eu nevoie de niste pareri in legatura cu dresajul canin din constanta.Imi puteti recomanda niste instructori? pls URGENT! funda bonus

4 răspunsuri:
| lola_5690 a răspuns:

Suna la un veterinar. poate te-ar putea ajutawinking

| violetajustme explică (pentru lola_5690):

M.am interesat, dar cel de care am fost anuntata nu este pe placul meu, am auzit multe neplaceri plus ca foloseste forta, bataie pentru a dresa ....si nu imi doresc lucru acesta

| lola_5690 a răspuns (pentru violetajustme):

Offff, imi pare rau sa aud asta, Nu stiu. Mult noroc in continuarewinking

| dony89 a răspuns:

Iesi mai ieftin daca iti cumperi o carte de dresaj si vei fi asistata online prin e-mail cum sunt si eu. pana acum ma declar foarte multumit si cred ca te poate ajuta si pe tine. eu am comandat si in 3 zile l-am frecat la cap cu o sumedenie de chestii.
http://cartedresajcanin.cabanova.com/