| Zedok a întrebat:

am si eu o intrebare.Nu de mult mi-am luat o femela de porcusor de guinea, maricica iar dupa o saptamana am luat si un mascul ca sa se inmulteasca.Problema era ca masculul nu se inmultea, dar acum este mare si tot nu se reproduce.Care este provlema cu ei?

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Nu este normal ca un mascul si o femela sa stea impreuna si sa nu se imperecheze. Mergi la veterinar sa ii controleze pe fiecare...se poate ca unul dinte ei sa fie bolnav...sau poate nu il lasa femela.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu m-as imperechea cu o femela pe care o cheama "Maricica"...