| Sporea_Danutzu_1977 a întrebat:

Buna, am si eu o problema, am o pisicuta micuta care vrea mai mereu sa fie afara dar mie imi este frica deoarece am un caine, e bland dar este mare si s-a mai dus pisica odata la el, acesta nu cred ca a muscat-o dar a tavalit-o pe jos iar apoi de abia se mai ridica, cainele e legat dar ea se duce la el.In orice caz, cum as putea sa fac sa o invat sa nu se mai duca la el?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Lizuca1234 a răspuns:

Tine pisica ocupata. Joaca-te cu ea, sunt o gramada de jucarii pentru pisici. Cumpara-i un ansamblu de joaca pentru pisici. Cumpara-i iarba pisicii.
Si nu mai tine frate cainele legat. Ti-ar placea sa stai legat? E chiar atat de greu sa ii faci un tarc?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Da tie ti-ar placea sa stai inchis intr-o incapere?

1 răspuns: