| Unicornaş a întrebat:

Am și eu o problema. Pisica mea a nascut de vreo luna trei pisoi, dar doi au murit fără sa stiu cauza, iar unul a disparut. Și ea încă are lapte. I s-au întărit "sânii". Este o problema gravă? Ar trebui sa merg la veterinar? Sau pot face eu ceva acasa?

3 răspunsuri:
| laurentiutirei a răspuns:

Nu are nici o problema medicala! daca si-a pierdut pui probabil este ne linistita dar nu o afecteaza in mod direct nu cred ca se va imbolnavi sau ceva de genul poate se va purta un pic mai rau in primele zile pana la urma in rest este ok
O zi buna.

| NuSpargConturi84 a răspuns:

Si pisica mea avea pui si si ea avea dupa ce i-am vandut pisoi, deci e okhappy

| Mascarici07 a răspuns:

Buna seara,

Poti duce pisica la un doctor veterinar pentru un consult general.

Seara placuta.