| lorenaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am un acvariu cu pesti si as dorii sa opresc filtrul pentru 6 ore... nu prea pot dormii de el..filtrul e impreuna cu oxigenul.Ar patii ceva pestii?
FUNDA

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca acvariul este suficient de mare, atunci pestii nu vor pati nimic.
Sugestia mea insa este sa reglezi sau sa schimbi vibratorul la unul silentios, care te adoarme cu zumzetul lui in loc sa te tina treaz.

| Laura78 a răspuns:

Daca nu depasesti 8 ore si acvariul este destul de mare, pestii nu var pati absolut nimic.