| Raluca100000 a întrebat:

Am un bichon( fetita ) care are 2 luni. Cate grame de bobite Royal Canin Starter sa ii dau pe zi?

4 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Buna, am gasit pe site-ul celor de la Royal un grafic care ar trebui sa te ajute: http://x-small.royalcanin.ro/mini-starter.html
Deci cam 50 de grame pe zi. :D

| Raluca100000 explică (pentru IrinaAndreea):

Multumesc! Dar totusi...50 de grame pe zi mi se pare foarte putin

| IrinaAndreea a răspuns (pentru Raluca100000):

Nu ma pricep la caini, dar acum ca ai spus mi se pare si mie putin. Totusi, ai putea sa o lasi sa manance cat vrea, eu asa am facut cu pisica mea si a fost bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca,da-i atat cat poate sa manance, nu te lua dupa gramaje.Mergi la un veterinar sa ii faca deparazitare interna si externa, o va apara si pe ea si pe voi de probleme. Daca este bichon maltez, scrie-mi; iti voi da orice informatie doresti. Mult noroc.