| CorugaMihaiIustin a întrebat:

Bună, am un bishon care s-a speriat de un alt catel și brusc nu a mai putut sa meargă, iar picioarele din spate a început sa nu le mai miște.
Am fost la veterinar și facem de 5 zile injecții și singurul semn pe care îl da este coada și ghearele.
Nu poate sa își facă nevoile.
Nu știm dacă sa mai continuam cu injecții sau sa ii facem operație.
Va rog sa ma ajutați cu o părere!

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu am mai auzit despre astfel de cazuri.Dar medicul veterinar ce a spus mai exact? Daca nu esti convins, poate ar trebui sa ceri parerea unui al doilea veterinar?