| Cristinuș24 a întrebat:

Am un bishon maltese de 1 an si pana acum i-am dat royal canin(puppy mini), dar ii mai dau si mancare gatita sau ciorbe. Ce firma imi recomandati? Unii spun ca royal e cea mai buna si altii spun ca e cancerigena..nu stiu ce sa mai cred.

2 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

Căţeii sunt genetic structuraţi să fie carnivori. Că noi le mai dă şi altceva este altă treabă, dar nu le face bine mici un fel de legumă.

| LenaDd a răspuns:

Buna!
Cea mai buna mancare pentru caini / pisici este mancarea de la Acana. Este putin mai scumpa, dar merita toti banii.
Poti intra sa citesti putin despre ea, vei vedea doar carnuri si legume, nu E-uri ca la celelalte. happy