| doggolover a întrebat:

Buna, am un caniche de 4 ani jumatate si a furat azi pe la pranz niste aripi de pui, el fiind si alergic la pui. A facut caca de 2 ori pana acum, a doua oara mai moale, are chef de joaca si pofta de mancare, va fi ok?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ok daca spui ca se simte asa. Dar nu stiu de care pranz vorbesti daca postarea ta apare de o ora?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am mai auzit de caini, sa fie alergici la pui happy
Insa intr-adevar, nu ai voie sa ii dai oase de pui, prajt, sau la cuptor, ca aschiile alea ii pot perfora stomacul, dupa ce puiul este gatit. Crude poa sa manance ca n-are treaba.

| Paula2018 a răspuns:

Oare pe ce fus orar funcționezi? laughing o sa fie ok. Dacă vomita și e apatic e problema numai.