| TeeaAnd a întrebat:

Bună, am un catel de 4 luni și deja i-am făcut primul vaccin și urmează al doilea. Problema este ca nu prea îmi permit momentan sa i-l fac și as dori sa știu dacă ar avea ceva daca as sari peste vaccinul următor și i l-as face 2 săptămâni mai târziu. Va mulțumesc. Aștept răspuns urgent de la cineva cu experienta și cunoștințe în domeniu.

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de câine, eu am un câine care nu e de rasa, nu i-am făcut niciodată vaccin și trăiește de peste 10 ani.