| deea1919 a întrebat:

Am un catel de 5 luni si i-am facut ieri vaccinul...si dupa vaccinare a ametit iar azi-dimineata a vomitat iar acum e tare moale si mi se pare ca merge intr-o parte... e ceva normal?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este normal ca un animal sa aiba unele reactii dupa vaccin(ca dupa orice tratament sau medicament). daca problemele persista du'l la doctor.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Se mai întâmplă, dar dacă e şi mâine aşa, fugi la medicul veterinar cu el. Multă sănătate căţeluşului şi ţie! laughing

| CuriosEL a răspuns:

Da