| MadalinaC1998 a întrebat:

Buna!
Am un catelus de 6 luni, un pomeranian mascul. Obisnuieste sa se joace cu urchile mele, uneori sa ma muste. Astazi am realizat ca imi lipseste un cercel. Mi-e foarte frica sa nu il fi inghitit cat se juca. Nu stiu ce sa fac. Este un cercel foarte micut, credeti ca il afecteaza cu ceva? Astazi cand a mancat, s-a inecat ca si cum nu mai avea aer, in timp ce doarme scoate un zgomot ca un sforait, ceea ce nu se intampla inaine. Nu stiu daca sunt eu paranoica, dar mi-e foarte frica sa nu pateasca ceva. Va rog ajutati-ma cu un sfat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la veterinar cu el sa i faca o ecografie numai medicul te poate ajuta.

| Felys a răspuns:

Iese pe cale anala daca este mic cercelul, urmareste si tu cand face pentru ca organismul il va elimina