| laly007 a întrebat:

Am un ciobanesc german in varsta de 8 luni.De câteva luni a început să își muște coada, aleargă in jurul ei pana și-o prinde.Nu o musca rau, am văzut alte cazuri in care o musca pana la sânge, la el nu este cazul. Vreau sa stiu cum as putea remedia aceasta problema, am văzut pe internet despre anxietate, faptul că mănâncă prea multa proteina, însă nu stiu ce sa cred si sa fac.

4 răspunsuri:
| Kron5tadt a răspuns:

Lipsa de atentie fata de animal este principala cauza. Fa-ti timp mai mult pentru el. Garantez ca se va rezolva. happy

| Cheptene1Natalia a răspuns:

Cred ca ar trebui saiacorzi mai multa atentie

| denisnicolae24 a răspuns:

Incearca sa ii mai tai din mancare ori du l la un doctor.BAFTA!

| audiofreak a răspuns:

Buna laly. Cel mai probabil cainele tau este plictisit si vrea sa se joace. Te poti documenta asupra rasei lui aici: https://infocaini.com/......asa-caine/