| dasasadas a întrebat:

Buna, am un husky siberian in varsta de 2 luni, si-a ridicat urechile destul de repede insa de 2-3 zile, le-a culcat, pana la jumatate, nu e stresat, e ff activ si jucaus, nici o schimbare in comportament, doar fiizc, i-am schimbat alimentatia in urma cu 4 zile insa nu vad asta ca fiind un motiv sa isi culce urechile, sunt sanse sa si le ridice inapoi?

1 răspuns:
| Aimwork a răspuns:

Nu e un motiv de ingrijorare sau o dereglare! Depinde la fiecare animal in parte dar da sunt sanse mari sa le ridice in cateva luni!
Sa il scoti afara iarna si vara sa-i faci baie cu gheata din cand in cand.