| Bodo a întrebat:

Am un iepuras pitic dar care de ieri nu mai e asa vioi ca inainte si pe langa asta nici nu mai mananca iarba sau alte plante, doar bea apa. Si parca are si burta putin umflata, sau doar mi se pare mie.
Ce ar putea avea?

3 răspunsuri:
| SwEEtGiRlZ a răspuns:

Daca are burta umflata e posibil sa aiba pui daca este fata daca nu e atunci nu stiu ce sa zic mai bine consulta un veterinal...

| kittty a răspuns:

Bine este ca iepurashul tau bea apawinking. dar alceva nu stiu ce sa iti zic.eu as zice sa chemi un veterinar., este in masura sa iti dea sfaturi:*:*Succes! Si sper sa se faca bine iepurashul tau>:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca burta e umflata si nu mai mananca...este posibil sa aiba paraziti intestinali...simptomele acestea le avea si motanul meu! Sper ca raspunsul meu te va ajuta!

Voteaza-ma te rog! http://amelie.ro/concurs-lady-gaga/concurenti.php?id=83 Multumesc anticipat!