| 070Alexa a întrebat:

Am un motanel de 8 luni tocmai l-am castrat, la cat timp ii dau de mancare dupa castrare. Are ceva daca nu ii cumpar mancare speciala pentru pisici sterilizate, adica am inteles ca se va ingrasa dar daca ma joc cu el si ii reduc cantitatea banuiesc ca va fi la fel nu

3 răspunsuri:
| SabbyNightShadow a răspuns:

Buna! Cam dupa 1 zi-2.Nu te sfatuiesc sa ii dai mancare obisnuitasad are nevoie de mancare speciala...si daca te joci cu el nu inseamna ca va slabihappy Spune-mi te rog cum mai e cu elhappy in legatura cu pisicile te pot ajuta cat vreihappy

| littleblackgirl a răspuns:

Si eu mi-am castrat motanul, si mi-a zis ca poate sa manance cand doreste, si vei vedea ca nu va putea manca decat a doua zi pentru ca este foarte slabit de la anestezie. Eu nu i-am dat mancare speciala pentru pisici sterilizate, si nu s-a ingrastat deloc si nici nu i-a crescut apetitul. Dar daca oservi ca mananca destul de mult, ar trebui sa ii cumperi totusi mancare speciala.

| Andrascumpa a răspuns:

Cauta pe internet dieta pisici sterilizate si acolo vei gasi tot ce vrei! anda_bad_girl@yahoo.com e Id-ul meu acum, nu pot vorbi dar pe messenger iti voi da mai multe detalii si sfaturi.Paa.Sper ca ti-am fost de ffolos!