| Sidonia_Georgeta_Stavaru_1983 a întrebat:

Am un pechinez care face 4 ani luna asta si nu stiu ce sa ii fac cadou. Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Eu i-am luat caniche-ului meu un medalion personalizat. Nici nu îți imaginezi cât de frumos e, atunci când îl ții în palmă și-l privești! Alege și tu unul cu un pechinez. Sau ceva care îți place...
Anul trecut i-am luat un medalion, în formă de inimioară (aurie), cu numele inscripționat. Sunt și în formă de os (toate culorile) etc
http://www.petissimo.ro/caini/pandative/my-family-friends/ro
https://animax.ro/myfamily-medalion-caine-pechinez.html
I-am comandat și un tort! ))
Ce mai, e răsfățatul casei... Cine nu înțelege, nu are cățel! :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ținând cont că e un câine, cel mai mult s-ar bucura dacă ar avea parte de un tratament special. O plimbare lungă într-un parc, să vadă locuri noi ar merge. Mai nou, se poartă tratamentele spa pentru câini, dar astea costă bani, cam mulți bani. Poți să-i iei niște accesorii noi, poate o zgardă mai frumoasă, o jucărie interactivă, să-i adaugi ceva mai de calitate în alimentație și să petreci mai mult timp cu el. Câinii nu prea sunt pretențioși, doar de atenție au nevoie.

| wpAbby a răspuns:

Poate o lesa sau o zgarda noua, o plimbare toata ziua, putin mai multa mancare decat de obicei laughing, atentie, iubire