| amyca a întrebat:

Buna!
Am un peste molly...Un peste mai mare i-a rupt putin din codita...dar nu foarte mult
Sunt noua in materie de acvarii si pesti si nu stiu!
Ma puteti ajuta?

multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se regenereaza, dar mai greu. Oricum de durut nu l-a durut numai pe moment.
:* Nu iti face griji ca se va face bine. Daca gandesti pozitiv poate se reface mai repede [vorbesc la cel mai serios mod].
Insanatosire grabnica pestisorului tau :*.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mai exact cu ce sa te ajutam?
Daca pestele nu a murit, atunci nu va pati nimic stai linistita:*.

| amyca explică:

Vaaaaaaa rog ajutati-ma
!

| amyca explică:

Codita i se regenereaza? ma scuzati ca pun multe intrebari.....doar ca acel molly e frumos...si nu vreau sa pateasca nimic

| amyca explică:

Ma refeream daca codita i se regenereaza
sad mi-e mila de el...

| anonim_4396 a răspuns (pentru amyca):

Se regenereaza, dar mai greu. Oricum de durut nu l-a durut numai pe moment.
:* Nu iti face griji ca se va face bine. Daca gandesti pozitiv poate se reface mai repede [vorbesc la cel mai serios mod].
Insanatosire grabnica pestisorului tau :*.