| zagorca a întrebat:

Am un pisicuț de rasa British în vârstă de 6 luni. Îi dau mâncare de la Royal Canin, hrană uscată și hrană umedă. Hrana umedă o amestec când îi dau cu carne din piept de pui fiert. Oare pot să-i fac rău cu carnea de pui? Mulțumesc!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună seara! Sa va traiasca pisoiul cel mai bine intrebati dumneavoastra medicul veterinar, nu e bine sa il obisnuiti nnumai cu carne ca asa o sa vrea, cel mai bine hrana umeda whiskas sau kity cat si hrană uscată sau cum le mai spune lumea, bobițe.