| Addaaa99 a întrebat:

Buna!
am vazut mai demult un film fain. era vorba de o familie care s-a casatorit iar acestea 2 aveau o fetita dar nu impreuna fetita era doar a tatalui deoarece mama adevarata a fetitei era moarta.
dar in aceea casa acum 100 de ani a locuit o familie bogata... si intr-o zi in familia aia de 100 de ani. tatal llui Candace [se citeste chendes]... a venit acasa nervos deoarece sotia lui trebuia sa nasca.
Sotia lui a nascut si el cand a vazut copilul a injunghiat-o.
Candace a luat o pe sora ei si a duso la o biserica iar ia sa intors acaa si in fata casei erau 2 scranceobe iar acolo tatal lui a prinso si a omorato si pe eA.
Iar dupa 100 de ani s-a mutat aceea familie. Iar candace o bantuia pe fetita. pana intr o zi cand fetita a facut o criza si a duso la spital si mai departe am uitathee hee... imi puteti spune cum e cheama va rog

6 răspunsuri:
| ♥•♫raluks♫•♥ a răspuns:

Imaginary Playmate adica Jocuri imaginare...este chiar socant si merita vazuthappy

| Anna_6465 a răspuns:

Nu stiu sincer.Stiu ca am vazut un film asemenator sau daca nu o fi asta. Fata aia se arunca de la etaj o duce la spital si se face bine. Dupa sotia lui ala naste o alta fata parca si spiritu lui Candace intra in fata aia mica si nu o mai batuie.Asa stiam eu un film, dar nu's sigura ca e cel pe care il cauti.

| DDDDDD a răspuns:

Imi amintesc si eu ceva. dar chiar nu stiu cum se numeste...

| alessia1997 a răspuns:

Trebuie neaparat sa il copiez?

| luna9 a răspuns:

Nu stiu filmul dar stiu unul super se numeste mama super merita vazut