| Stingu_David_1997 a întrebat:

As vrea sa imi iau un caine si am de ales dintre un pitbull mascul, amstaff femela si Rottweiler femela...ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Christine6382321 a răspuns:

Rottweiler Poate fii foarte Agresiv. Deci nu iti recomad. Pitbull-ul Este foarte dragut si cuminte. (Deci iti recomand.) Si Amstaff Poate fii Cate odata Agresiv. Deci. Pitbull (Parerea Mea) =) Fundoi? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Primul tau caine? idee foarte proasta cu rasele mentionate de tine

| vocea a răspuns:

Pai acum alegerea este a ta depinde ce preferi, amandoi trebuie la fel de ingrijiti,