| Latch a întrebat:

As vrea sa ma apuc de calarie de performanta, dar nu stiu daca antrenorul este de acord. Eu la calarie stiu deja sa fac trap singura fara sa ma tina, doar ca as vrea ceva mai mult. Imi place foarte mult sa calaresc si imi plac caii, daca as fii acceptata m-as tine de treaba si as calarii chiar in fiecare zi. Stiu ca voi nu aveti de unde sa stiti daca o sa vrea antrenorul sa fac performanta, dar vreau sa va da-ti cu parerea. Scuze categoria dar aici primesti cele mai multe raspunsuri!

5 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Eu cred că totuși e o legătură între călărie și Dragoste&Sex.

| ridhimagupta a răspuns:

Sa stii ca echitatia este un sport foarte costisitor, dai bani la greu trebuie sa ai costum special, sa ai calul tau personal si nu costa un milion + toate celelate echipamente pentru cal:frâu, capastru, şa asa ca zic sa iti zic sa continui doar din pasiune nu de performanta

| Latch explică (pentru ridhimagupta):

Stiu, am vorbit cu antrenorul si mi-a spus, ca nici la propria lui fiica nu-si permite sa faca investitia asta si e fiica antrenorului! O sa fac doar din placere si am sa incerc sa vin cat mai des ca sa-mi pot „hrani" laughing) nevoia asta. Oricum am o colega de clasa care cica poate sa faca calarie de performanta pe gratis! Fara sa platesca nimic! Dar e o minciune gogomana ca nu cred ca cineva ii va da costum, cal de rasa si echipamentul special pentru cal pe gratis, cum a spus ea! Tu ce crezi? Oare minte?

| ridhimagupta a răspuns (pentru Latch):

Normal ca minte cine ii da cal pe gratis

| Latch explică (pentru ridhimagupta):

Mersi oricum de ajutor! :*