Întrebare recomandată | Lov3TheWorld a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un caine...Ce imi recomandati sa-mi cumpar?

10 răspunsuri:
| ANONIM49112911 a răspuns:

Ai putea adopta un caine maidanez. Daca nu, ai putea sa-ti iei, daca vrei de rasa, un bichon, peckinez, yorkie, si-tzu, beagle, pudel, golden retriver.

| aLL3xandra97 a răspuns:

Labrador sau Husky :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltez, daca vrei caine de companie.

| CannbalCorpse a răspuns:

Golden retriver, (cred ca ai vazut unele reclme la televizor) Este un caine iubit de copii in special, jucaus.

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Buna! Ia-ti ce iti place! Fiecare caine are ceva special care ne bucura si ne face sa zambim. Orice caine este inteligent si jucaus si, are multe calitati speciale pe care alta rasa nu le are! Deci nu uita orice caine aduce un zambet pe fetele noastre, si daca tie iti plac si iti e drag de caini...ia-ti ce vrei tu!
Mie de exemplu imi plac rotwillerii, cainii husky si cainii golden retrevier. Funda?

| Karmesytta a răspuns:

Bichon maltes:X sunt foarte draguti si foarte jucausi mai ales daca iti iei mascul:X au tot timpul chef de joaca

| Haney a răspuns:

Iti recomand sa iei un pincher sa un chihuahua.costa cam mult... dar aceste rase sunt mici si usor de crescut sau purtat undeva.un pincher:in jur de 400 euro si chihuahua:10000 euro in - sau +. asta depinde si de vanzator.

| Meeela a răspuns:

Gasesti si de rasa + ca economisesti niste bani si faci si o fapta buna

| Alexandra_Sonia_1997 a răspuns:

Labrdor.

| zegheru2468 a răspuns:

Buna! am eu un bichon havanes pitic daca il vrei, ma poti suna la 0734986567 pentru mai multe informatii. sunt di targoviste