| silvia50 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce daca am instalat sims 2 open for business nu ma lasa sa imi instalez si sims 2 apartament life? cand dau sa mi-l instalez imi zice ca daca il instalez celelalte sims-uri nu imi vor mai merge si ca e bine sa opresc instalatia? nu mai imi merge sims 2 open for business si as vrea foarte mult sims 2 apartament life. va rog ajutati-ma careva.

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Nu poti sa ai 2 joci de la Sims 2, trebuie sa alegi una.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am deluxe, bon voiage si apartament life si fashion dar fashion nu ma lasa sa il deschid

| lookysim a răspuns:

Nu se poate! cand instalezi iti spune ca jocurile tale precedente se vor salva intr-un alt format, iar la dezinstalarea unei expansiuini recente vei pierde toate casele, oamenii creati de tine(dar cine sa mai stie englezaaaa)...
poti avea toate cele 16 expansiuni si stuff packuri:
university
nightlife
open for business
pets
seasons
bon voyage
free time
apartment life

family fun
glamour life
celebration
teen style
kitchen and bath interior design
Ikea home stuff
Mansion and garden stuff(mai sunt Christmas Party pack si Happy holiday parca)
Deci poti avea jocul originala sims 2+oricate expansiuni vrei tu(cel mai bine ar fi sa le instalezi in ordinea data de mine, pentru ca altfel nu vor merge klumea.)