| Alevreacatel a întrebat:

Aș vrea și eu un pui de câine. Aș vrea să știu cum pot să îl țin afară în cușcă noaptea sau la centrală (e o încapere foarte bine amenajată la doar o cameră distanță de camera mea) far fară să șcheaune și să deranjeze vecinii. Vă rog, dați-mi și sfaturi în legătură cu creșterea puilor de câine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai e normal sa plângă cateva zile, pana se obișnuiește cu locul unde îl pui tu..Ai putea să-i distragi atenția cât timp e singur cu jucării sau mâncare.