| Ottoforever26 a întrebat:

Bună! Astăzi a trebui sa sun la adăpostul de câini sa vină să ridice un caine care are piciorul rupt și nu se știe feri de mașini. Nu știam ce să fac. Eram disperată. Au venit și l-au luat și l-au dus. Sunt îngrijorată. Dacă îl eutanasiaza. Vreau sa merg sa îl adopt, dar săptămâna asta nu pot. Oare o sa îl vindece? În Cluj Napoca locuiesc.

4 răspunsuri:
| iulia0514 a răspuns:

Poți lua legătura cu cei de la adăpost și atunci ai sa ști ce trebuie făcut!

| Ottoforever26 explică (pentru iulia0514):

Astăzi nu mai răspunde nimeni. Este închis. Oare știți dacă în cadrul adăpostului există medic veterinar?

| iulia0514 a răspuns (pentru Ottoforever26):

În mod normal da au medic veterinar!

| Oana0309 a răspuns:

Bună. În mod normal, fiecare adapost are medic veterinar. Maine încearcă sa suni sau sa dai o fuga acolo și sa le comunici ce dorești sa faci. Sper ca e bine cățelul și se va vindeca.