| yourkittycat a întrebat:

Astazi am sterilizat pisica. Inca doarme dar doarme cu ochii deschisi. Cam de doua ore a iesit din operatie. Ar trebui sa ma ingrijorez?

Răspuns Câştigător
| Andrei277 a răspuns:

Pisica doarme toata ziua dupa sterilizare, dupa o sa manance foarte mult si sa ai grija sa nu "isi atinga locul"

1 răspuns:
| Florin1303 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar cred ca a murit...Verificai bataile inimii si daca respira daca este vie si nu se trezeste dupa mult timp duo din nou la veterinar!